DALINAMĖS PATIRTIMI

Rodoma:
Priešistorinė laboratorinė II - Avilys :)
Priešistorinė laboratorinė III - koks bonusas?
Prieš 1 m.
inetukas Grietine:)
Prieš 1 m.
30y30y50y50 Ačiū :)
Prieš 1 m.
Vytautas Urbonas Aš galvojau tai pokštas:))
O ką, rimtai - grietinė??
Prieš 1 m.
Nierka kazkaip emiau is trecios laboratorijos bonusa tai nieko net nemaciau kas iskrito o gal nekrito:)
Prieš 1 m.
inetukas Tikrai ne pokstas :) siandien dar karta isitikinau ,kad duoda tik grietine :( kurios ir taip per akis yra :)
Prieš 1 m.
sveiki, noriu paklausti, ar imanoma pradet nano ferma nuo 1 lygio? tai yra as dabar esu 8 lygio, bet noriu viska isnaujo pradet, ar imanoma taip padaryti ant to pacio ACCOUNT ? :) aciu
Prieš 1 m.
Ingrida s. is kur gavot zirafu? :)
Prieš 1 m.
Salva Dariau, o kas nutiko, kad nori pradėt iš naujo? Nes sunku suprasti,ką ten tokio negero galima padaryt, kas neišsitaiso, kad tektų žaist iš naujo.
Prieš 1 m.
išskleisti kitus 7 komentarus
Aurelija Sindy Jei tu FB tai tada kol ne vėlu registruokis anketa One.lt ir čia galėsi pradėt žaist iš naujo, o problemų bus gerokai mažiau nei žaidėjams vargstantiems su FB..
Prieš 1 m.
Pikto žaidimo forume sukūrėm atskiras temas : pastatai, išplėtimai, trumpalaikės akcijos ir t.t. Jose galima dalintis patirtimi ir informacija būtent ta tema. tada žaidėjams nereikėtų perskaityti keliasdešimt lapų, kad surast pvz ko reikia magneto statybai.. Kaip manote, gal ir čia tokias temas susikurti?
Prieš 1 m.
Deivydas Stankevičius Pritariu. Labai reiketu apie pastatus ar sventines dienas =)
Prieš 1 m.
Aurelija Sindy Jei sulauksiu bent 10 pritarimų - jas sukursiu :)
Prieš 1 m.
išskleisti kitus 9 komentarus
Aurelija Sindy Ačiū už nuomones. Dalį temų sukūriau, jei turite idėjų, kokių dar trūksta - rašykite :)
Prieš 1 m.
sveiki,tikiuos nieko labai blogo apie mane negalit pasakyti=)tai gal galit pagelbet su ta antra priesistorine laboratorija niekaip negaliu ivykdyti iki 5bonuso pasiekiu,o tada vyras su zmonele ir padusta medzius kirsti,dekui is anksto
Prieš 1 m.
Aurelija Sindy panašu, kad nepatraukia arba internetas, arba kompo resursai. kartais padeda naršyklės išvalymas ar pamėginimas žaidimą atsidaryt per kitą naršyklę. dar vienas variantas - pamėgint tą bonusą surinkt naktį, kai internetas laisvesnis. Ir žinoma renkant bonusus turėt sotų katiną ir įsijungt pagreitinimo eliksyrą. Beje man kai pradeda strigt žmogeliukai kartais suveikia jei iš didelio lango perjungiu į mažą arba atvirkščiai. Tada gan dažnai tuo momentu atstringa.
Prieš 1 m.
Raimonda aga as irgi sumazinu langa
Prieš 1 m.
erne erne aciu mergytes
Prieš 1 m.
Aurelija Sindy ar bent jau padėjo patarimai? :)
Prieš 1 m.
Klausimas senbuviams ar tiesiog žinantiems: atbulinis laikrodis ir gėlė-žirafa - iš kur jie tokie atsirado? Laikrodis gal prizas už užduočių ciklą (kaip statulėlė-pėlėda)? O gėlė?
Prieš 1 m.
Lori jau furistas buvo uzklydes :D
Prieš 1 m.
Vytautas Urbonas Apie furistus jokelius kitam puslapėlyje pasakojam Loriuk:D
Prieš 1 m.
išskleisti kitus 9 komentarus
Aurelija Sindy Kiaušinį gausi, kai įvykdysi kažkurią užduotį :) Povas ir džipas - iš parduotuvės, kai būna akcijos susigundau kas porą mėnesių ką nors gražaus nupirkt fermai :D o žirafą vieną pastačiau žemės "retų" gyvūnų kampelyje, o kitą - tokiame pat kampelyje saloje. Trečias žirafiukas dar sandėlyje sėdi.
Prieš 1 m.
Grįžti į žaidimą „Nanoferma“
Rodoma: